קייטרינג אירועים עסקיים

קייטרינג אירועים עסקיים

לפעמים נדמה ש"אם אנחנו במילא כבר כאן, קרוב למטבח" חבל לטרוח ולהזמין אוכל, מוכן שיהפוך את האירוע ליקר יותר ממה שהתכוונתם. אולם דווקא כאן טמונה בשורה – כיבוד לאירועים יכול להתאים את עצמו לא רק לתפריט אלא גם לתקציב המיועד.

בקייטרינג מרנג אנחנו מקפידות לבחון את כל האפשרויות עם הלקוח – מהו סוג האירוע? כמה אורחים יוזמנו? היכן יתקיים האירוע? וכמובן מהו התקציב?

לפי הנתונים האלו ועוד כמה, אנו מרכיבות תפריט שמתחשב בכל הגורמים – החל מהרכבת צירוף המנות עד לקבלת תפריט קייטרינג חלבי עשיר ומלא, ועד ההחלטה האם המנות כולן תגענה במשלוח מוכן או שמא יש מרכיבים שתוכלו לרכוש בעצמכם ולהוזיל בכך עלויות – למשל ירקות טריים לסלטים, לחמים וכדומה, בעוד שהרטבים המעולים יגיעו מוכנים להגשה.

אם בחרתם בנו, תוכלו גם לבחור באופן השירות. ישנן פעמים בהן לקוחות מזמינים מאיתנו כיבוד לאירועים באריזות מוכנות ונוחות לפירוק, בעוד בסוגים אחרים של אירוח נחוץ גם שירות להגשה ותפעול המנות על מזנונים עמוסים יותר.

לכל סגנון אירוח יש "מוסכמות" של איך נהוג לקבל את האורחים; בראנץ' מתאים לקייטרינג חלבי או תפריט דומה, ארוחת צהריים – בשר כמובן, אירוע עסקי- כיבוד וחטיפים וכן הלאה.

אבל אנחנו דווקא שמחות לנפץ מוסכמות מדי פעם, ולהציע חשיבה חדשה, מעודכנת ורעננה על כיבוד לאירועים, כזה שאולי לא מתיישב עם התפריט המוכר מראש, אך בהחלט עושה חסד עם התוצאה.

ראשית, הרשו לנו לתפוס את השור בקרניו: לא חייבים בשר. בוקר, צהריים או ערב – כלל לא משנה. אירוע מוצלח וטעים לא מחייב צלחת בשרית. למעשה ברוב האירועים בהם אתם מארחים, אם בבית או במקום אחר, דווקא מנות קלילות, נוחות לאכילה ומרעננות יותירו רושם רב יותר על אורחיכם וגם יאפשרו להם להתנהל ולתקשר טוב יותר במהלך האירוע.

כיבוד לאירועים על טהרתו של קייטרינג חלבי יכול להיות מוצלח מאוד, מפתיע מאוד ובעיקר שונה מכל מה שהתרגלו אליו אורחיכם עד עתה.

אם אתם מקיימים אירוע משפחתי פרטי או אפילו אירוע קצת גדול יותר בבית קרוב לודאי שחשבתם, לפחות לרגע, להכין את הכיבוד בעצמכם.