תקנון האתר

תקנון האתר ותנאי שימוש:
1 .ברוכים הבאים לאתר מרנג קייטרינג שבכתובת: mareng-catering.co.il ( להלן:"האתר")
2 .האתר הינו בבעלות אלמוגית היזמי (ח.פ. 29383098) ומנוהל על ידה.
3 .תנאי השימוש באתר מנוסחים לפרקים בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד.
4 .טרם ביצוע כל פעולה באתר הינכם מתבקשים לקרוא בעיון את תנאי השימוש בו (להלן: "תנאי השימוש" או ההסכם) כמפורט. ההסכם מהווה הסכם בינכם (משתמשי האתר) לבין מרנג קייטרינג, ואת מדיניות הפרטיות באתר.
5 .תחילת השימוש באתר ובתכניו, באמצעות כל מכשיר קצה שהוא (מחשב, מחשב נייד, טלפון סלולארי וכו') קריאת מידע, הודעות, הצעות או מודעות המתפרסמות בו, וכן ביצוע הזמנות באתר ו/או כל שימוש אחד, מעידה על הסכמתכם ואישורכם לאמור בתנאי השימוש, ההתניות וכל יתר ההנחיות שבהסכם זה ובמדיניות הפרטיות, וכפי שיתעדכנו על ידי הנהלת האתר מעת לעת, הכול כמפורט לעיל ולהלן.
6 .מרנג קייטרינג שומרת לעצמה את האפשרות לעדכן את האתר, תכניו, תנאי השימוש, התקנון וכו, על פי שיקול דעתה וללא הודעה מראש. באחריותכם האישית לבדוק מפעם לפעם, ובפרט בטרם ביצוע הזמנות באמצעות האתר, האם חלו בו שינויים, והאם שינויים אלה רלוונטיים לגביכם. כל עדכון יהא תקף החל ממועד פרסומו באתר. מובא בזאת להבנת משתמשי האתר ו/או למבצעים הזמנות באמצעותו לא תהיה כל טענה ו/או תביעה בנוגע לכל עדכון או שינוי כאמור.
7 .מרנג קייטרינג שומרת לעצמה את הזכות הבלעדית לשנות ו/או להפסיק לפרטי זמן קצובים או בכלל, את פעילות האתר ו/או השירותים הניתנים בו, ללא כל צורך במתן הודעה מוקדמת ועל פי שיקול דעתה בלבד.
8. "הזמנה" – הזמנה שבוצעה דרך האתר בלבד.
9" .מועד האספקה" – מועד ביצוע המשלוח, המועד אשר תואם לאיסוף או מועד האירוע כפי שסוכם עליו.
10" .עלות ההזמנה הכוללת" – עלות ההזמנה לרבות דמי משלוח, במידה וקיימים.
11" .יום עבודה" – ימי ראשון, שני, שלישי, רביעי וחמישי. למעט חגים ואו ימי שבתון.
12.
השירותים הניתנים באתר:
1 .אתר מרנג קייטרינג הינו אתר סחר מקוון אשר נועד לספק מידע על שירותי מרנג קייטרינג ולאפשר ביצוע הזמנות און-ליין של מוצרי מזון, מגשי אירוח, שירותי קייטרינג לאירועים פרטיים ו/או עסקיים על פי התפריטים והמידע המופיעים באתר.
2 .אנו משקיעים מאמצים רבים כדי לספק תוכן, מידע ושירותים איכותיים, בזמינות גבוהה ובדיוק רלוונטי, יחד עם זאת זמינות המוצרים תלויה בגורמים נוספים )כמו זמינות חומרי גלם ועוד( וייתכנו מקרים בהם חלק מהמוצרים ו/או השירותים המופיעים באתר לא יהיו זמינים לרכישה. במידה ובוצעה הזמנה, נעשה מאמץ לעדכן על כך בהקדם ומכל מקום הזמנה שבוצעה ולא סופקה לא תחייב אלא בהשבה של התמורה ששולמה ובה בלבד. בנוסף עליכם לבדוק את מאפייני המוצרים שברצונכם לרכוש טרם ביצוע ההזמנה, ולוודא שהמוצר כמו שהוא ו/או הכמות מתאימים לצרכיכם (לרבות רכיבי המוצרים ורגישויות מסויימות). התמונות המופיעות באתר הינן להמחשה בלבד.
3 .לבירורים, שאלות, הצעות, הארות או הערות אודות האתר, תנאי השימוש או השירותים המוצעים בו, נא לפנות אלינו בכתב לכתובת:com.gmail@vered3021 תוך ציון הפרטים המלאים )שם מלא, כתובת דואר אלקטרוני, טלפון ומהות הפניה( ואנו נשיב בהקדם.
4 .שעות פעילות של שירות הלקוחות בימים א'-ה' בין השעות 00:17-00:09 . לא כולל ערבי חג.
5 .מרנג קייטרינג אינה מתחייבת שהשירותים הניתנים באתר לא יופסקו או יינתנו כסדרם ללא הפרעות. המשתמשים מסכימים לכך שמרנג קייטרינג לא תהא אחראית לכל נזק, ישיר או עקיף שייגרם להם עקב כך.
שימוש באתר:
1 .כל אדם מעל גיל 18 ,חברה או גוף משפטי המאוגד בישראל רשאי להירשם, לעשות שימוש ולהזמין את המוצרים ו/או השירותים המוצעים באתר, בכפוף לתנאים הבאים:
א. המשתמש כשיר משפטית וזכאי לבצע פעולות ללא צורך באישור אפוטרופוס, במידה ותבוצע פעולה על ידי קטין הרי שהיא לא תחייב את הנהלת האתר ו/או את בעלי קייטרינג מרנג.
ב. המשתמש הינו בעלים של תיבת דואר אלקטרוני תקינה.
ג. בעת ביצוע ההזמנה, המשתמש הינו בעלים החוקי של כרטיס אשראי תקף, כרטיס חיוב ו/או כל אמצעי תשלום אחר על פי חוק כרטיסי חיוב (חוק כרטיסי חיוב, התשמ"ן 1986) ו/או קיבל כל הסכמה הנדרשת על פי דין מהבעלים החוקי של אמצעי התשלום לבצע שימוש בו לצרכי ההזמנה/האתר.
ד. חל איסור להתחזות ו/או להשתמש בפרטים אישים של אדם אחר.
ה. על המשתמשים להצהיר כי הפרטים האישיים שהם מוסרים נכונים ונעשה בהם שימוש במסגרת האתר ו/או השירותים המוצעים באתר.
ו. למרות האמור לעיל, מרנג קייטרינג שומרת לעצמה את האפשרות שלא לאפשר למשתמשים מסוים לבצע הזמנה או פעולות כלשהן באמצעות האתר, וכן לחסום משתמשים ו/או שירותים או שלא לקבל הזמנות או לבטלן בכל זמן שהוא, לפי שיקול דעתם הבלעדי.
2 .הליך ההזמנה ו/או הרכישה באתר:
א. בכדי לבצע הזמנה ו/או רכישה באתר מרנג קייטרינג נדרש לבצע הרשמה ו/או התחברות לאתר. בהליך ההרשמה הראשונית יש למסור הפרטים המבוקשים כולל סיסמא ויצירת שם משתמש.
ב. לאחר בחירת המוצרים שבכוונת הלקוח לקנות יש לעבור ל: "תשלום בקופה".
ג. זה השלב בו משתמש חדש יתבקש ליצור שם משתמש ומשתמש ותיק יוכל להזין סיסמא ולהתקדם לתשלום.
ד. בשלב זה יופיע סיכום הפריטים, הסכום ואופן האיסוף או משלוח. על המזמין לוודא את פרטי ההזמנה והכמויות.
ה. במידה ונדרש משלוח יש להזין את כל הפריטים של איש קשר וכתובת למשלוח. עלות המשלוח תלויה באיזור המשלוח ובאם המשלוח נדרש חם/קר.
ו. המחירים באתר כוללים מע"מ.
ז. לאחר אישור ההזמנה יש לעבור לתשלום ולבצע תשלום באשראי או טלפוני מול שירות הלקוחות של מרנג קייטרינג.
ח. תשלום מתאפשר בכלל כרטיסי אשראי .
ט. עסקת תשלומים תתאפשר מסכום של: 299 ₪ במקרה של עסקת תשלומים המזמין יישא בתשלום נוסף שיגרר לאור עסקת תשלומים.
י. תשלום בכרטיס אשראי יבוצע באתר מאובטח, הנתונים אינם נשמרים ו/או מאוחסנים באתר מרנג קייטרינג.
יא. מרנג קייטרינג שומרת לעצמה את הזכות לשנות את תנאי התשלום ו/או אפשרויות התשלום בכל עת ולפי שיקול דעתה הבלעדי.
יב. לאחר הזנת כלל הנתונים וביצוע התשלום תוצג הודעה כי "ההזמנה נקלטה" ויימסר מספר מעקב. מספר המעקב אינו אישור סופי ע"י משרדי מרנג קייטרינג. אישור סופי ישלח במייל ייעודי, לכתובת המייל שהוזנה בעת הרישום, שיכלול את פרטי ההזמנה ויצויין בו אישור סופי, כולל קבלה על ביצוע תשלום.
יג. מחיר המוצרים יופיעו באתר במועד ביצוע התשלום.
יד. אישור על הזמנות שנקלטות באתר יאושרו עד תום הפעילות ביום שלמחרת, למעט בימי ו'/שבת ו/או ערבי חג (בהם המוקד הלקוחות סגור), הזמנות אלא יטופלו ביום העסקים הבא.
טו. כל הודעה שתשלח על ידי מרנג קייטרינג בדואר האלקטרוני, תיחשב כי נמסרה לייעדה עד 48 שעות מרגע שליחת ההודעה.
3 .אספקת מוצרים:
א. משלוח המוצרים ו/או ההזמנות יבוצע לאחר תיאום של המזמין מול מוקד הלקוחות, בהתאם לנתונים שהוזנו בעת ביצוע: ההזמנה ובהתאם לזמינות שירותי המשלוחים.
ב. שירות המשלוחים זמין בין השעות 00:20-00:08 . מחיר המשלוח תלוי בכמות המוצרים, המקום אליו מבוצע המשלוח והשעה בה מבוצע המשלוח.
ג. מרנג קייטרינג אינה מתחייבת לבצע משלוח לכלל הארץ.
ד. המזמין רשאי לאסוף את ההזמנה באופן פרטי ממיקום הקייטרינג, בכתובת היוצרים 3 ,לוד בימים א'-ה' בין השעות 00:17-00:08 ,ביום ו' וערבי חג בתיאום מראש.
ה. אספקת המוצרים תבוצע בין שעתיים לחצי שעה לפני שעת המסירה, במידה ומבוצע משלוח (לדוגמא: הזמנה שהוזמנה לשעה 00:16 ,תסופק בין השעות 14:00-15:30).
ו. אספקת המוצרים תתבצע רק לאחר תשלום. במידה והתשלום התבצע באשראי, נדרש אישור על התשלום ע"י חברת האשראי.
ז. במידה ולא יתקבל אישור מחברת האשראי, באחריות המזמין להסדיר את הנושא תוך יום עסקים אחד. במידה ולא יבוצע ההסדר הכספי ההזמנה תבוטל באופן חד צדדי על ידי מרנג קייטרינג.
ח. במידה ובמעמד ביצוע ההזמנה מלאי המוצרים ו/או הפריטים שהוזמנו אינם נמצאים במלאי מרנג קייטרינג, מרנג קייטרינג תשתדל למסור הודעה מתאימה למזמין ויבוצע תיאום על אספקת פריט חלופי ו/או זיכוי כספי וביטול הפריט החסר.
ט. מרנג קייטרינג ו/או מי מטעמה לא יישאו בכל אחריות במקרה של עיכוב ו/או תקלה ו/או נזק אשר אינו נובע מפעילות האתר לרבות במקרים של כוח עליון ו/או מקרים אחרים אשר אינם בשליטתם, לרבות תקלות הנובעות מהשבתת רשות הדואר/מחדלי חברת השילוח, אמצעי תחבורה או כל גורם אחר שאינו בשליטתו
של צוות האתר.
י. מובהר בזאת כי המשלוח יימסר לאדם מעל גיל 18 ,אשר יוכל לקבל את המשלוח בכתובת שנמסרה בעת ביצוע ההזמנה. ככל והמזמין ו/או אדם מטעמו לא יהיו נוכחים בכתובת שנמסרה בהתאם לזמנים שנקבעו לאספקה, המשלוחן מטעם מרנג קייטרינג יעשה מאמץ לאתר את המזמין )אך ללא התחייבות( באמצעות
מספר הטלפון המופיע בהזמנה, במידה ולא יעלה בידי משלוחן לאתר את המזמין ו/או אדם מטעמו לקבל את המוצרים/משלוח, יוחזרו המוצרים למרנג קייטרינג ברחוב היוצרים 3 לוד, ועל המזמין יהיה לאסוף את ההזמנה באופן עצמאי בהתאם לשעות הפעילות של מרנג קייטרינג.
מובהר בזאת כי לא יינתן זיכוי ו/או החזר על המשלוח, והמזמין יישא בעלות ההזמנה ובדמי המשלוח. מרנג קייטרינג לא תהא אחראית לכל נזק ו/או הפסק בעקבות כך.
יא. היות שמדובר במוצרי מזון, מרנג קייטרינג שומרת לעצמה את הזכות להשמיד כל הזמנה שהוכנה ולא נאספה עד חצי שעה לפני סגירת הקייטרינג ביום האיסוף שמופיע בהזמנה. המזמין מוותר על כל טענה ו/או דרישה כלשהי בעניין זה.
4 .המוצרים באתר ומחיריהם:
א. תמונות המוצרים באתר הן להמחשה בלבד. ייתכנו שינויים בין המוצרים המוצגים באתר לבין המוצר הסופי שיתקבל ו/או רכיביהם כפי שמופיעים בתמונות.
ב. מרנג קייטרינג ראשית להחליף ו/או לשנות את מגוון המוצרים המוצגים באתר, ללא הודעה מוקדמת.
ג. המחיר המצוין ליד המוצרים משקף את מחירם ביום ביצוע ההזמנה.
ד. פריטים הנמכרים לפי משקל: תיתכן סטייה בין מספר היחידות לבין אלה אשר יסופקו בפועל, והמזמין מוותר על כל טענה בעניין זה.
ה. באחריות המזמין להודיע למרנג קייטרינג על כל רגישות מיוחדת הנוגעת לרכיבי המזון. בהעדר הודעה ההזמנה תהא רגילה ללא התחשבות במרכיבי מזון שונים אלא בהתאם לתפריט הרגיל.במקרה של חוסר במוצרים ו/או פריטים מסויימים בהזמנה, מרנג קייטרינג תעשה מאמץ ליצור קשר עם המזמין ולעדכנו ולהציע
למזמין מוצר חלופי.
ו. מרנג קייטרינג אינה מתחייבת לשמור על היסטורית הזמנות ו/או תיעוד רכישות באתר. במקרה של אי השלמת "סל הקניות" ע"י המזמין בתוך 48 שעות, סל הקניות יימחק.
5 .הטבות, הנחות ומבצעי קד"מ:
א. מרנג קייטרינג רשאית לקיים מבצעי קד"ם באתר, על פי שיקול דעתה הבלעדי. המוצרים יסופקו במחיר מוזל אך ורק אם המבצע היה בתוקף בעת ביצוע ההזמנה והוא עדין תקף בעת מועד האספקה.
6 .שינוי הזמנות, ביטולן ומדיניות החזרת מוצרים:
א. מדיניות החזרת המוצרים, ביטול ו/או שינוי הזמנת המוצרים כפופה להוראות חוק הגנת הצרכן ("חוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981) והוראות חוק המכר, התשכ"ח 1968 הוראות חוק כרטיסי חיוב ו/או על פי כל דין.
ב. מרנג קייטרינג לא מאפשרת החזרת הזמנות שסופקו. לא ניתן להחזיר ו/או לבטל הזמנת מוצרי מזון ו/או מוצרים שיוצרו במיוחד לפי דרישת המזמין.
ג. באחריות המזמין לבדוק את המוצרים שהתקבלו עם קבלתם ואת התאמתם להזמנה. במידה וסופקו מוצרים ו/או פריטים שאינם תואמים להזמנה ו/או שההזמנה לא סופקה במלואה, על המזמין להודיע על כך למרנג קייטרינג עד כשעה מרגע קבלת ההזמנה.
ד. אי הודעה על חוסר תאימות באספקת ההזמנה תיחשב כוויתור של המזמין על כל טענה ו/או דרישה ו/או תביעה ותיחשב כהבעת שביעות רצון מההזמנה שסופקה.
ה. ביטולים ושינויים:
i .לא ניתן לבטל הזמנה מרגע שסופקה.
ii .ביטול הזמנה עד 14 ימי עבודה לפני מועד האספקה אשר נקבע תגרור חיוב בסך 180. ₪
iii .ביטול הזמנה החל מ-14 ימים ועד 3 ימים לפני מועד האספקה אשר נקבע תגרור חיוב בסך 30% מסך העסקה.
iv .ביטול ההזמנה החל מ-3 ימים ועד ליום האספקה אשר נקבע יגרור חיוב של 50% מסך העסקה.
v .בעת ביטול הזמנה עקב אי התאמה או בשל אי אספקה במועד שנקבע או כל הפרה אחרת של החוזה על ידי מרנג קייטרינג לא ייגבו דמי ביטול והמוצר יוחזר על ידי מרנג קייטרינג ובאחריותה.
במקרה ולא סופק מוצר או פריט מסיבת חוסר במלאי ו/או כל סיבה אחרת, מרנג קייטרינג תספק למזמין החזר כספי בהתאם לסכום ששולם ו/או מוצר חליפי, כל זאת בתיאום עם המזמין.
ו. שינוי הזמנות:
i .כל שינוי שהוא, יעשה בהסכמת מרנג קייטרינג בלבד.
ii .בקשה לשינוי תעשה בכתב לדואר אלקטרוני:vered3021@gmail.com עד 3 ימים לפני מועד האספקה המתואם.
iii .שינוי יבוצעו עד 3 ימים ממועד האספקה המתואם. מעבר לכך דין שינוי הינו כדין ביטול הזמנה ויגרור תשלום כפי שמופיע בסעיף קודם.
iv .מרנג קייטרינג רשאית לשנות או לבטל את ההזמנה, תוך מסירת הודעה למזמין, טרם מועד האספקה. כמובן שהזמנה שתבוטל לא ייגבה בגינה תשלום.
7 .שירותים נוספים:
א. האתר מאפשר למשתמשים למסור את פרטיהם על מנת לקבל הצעות עבור קייטרינג לאירועים פרטיים/עסקיים, מגשי אירוח, הרמות כוסית ועוד. מובהר בזאת כי מסירת הפרטים באמצעות האתר אינה מהווה אישור על קבלת המידע במרנג קייטרינג.
ב. התפריטים באתר לא יחייבו את מרנג קייטרינג. ייתכנו שינויים בין המוצרים, הרכיבים, הגדלים והכמויות. ייתכן שינוי בין המחירים המוצגים באתר לבין המחירים במשרדי מרנג קייטרינג, יובהר כי רק הזמנה אשר התקבלה ואושרה על ידי מרנג קייטרינג, תטופל ותסופק.
8 .אחריות ושיפוי:
א. מרנג קייטרינג ו/או מי מטעמה אינם אחראים לכל נזק ו/או הפסד אשר ייגרם למזמין בעקבות השימוש באתר ו/או ביוע??? הזמנות ו/או רכישות באתר.
ב. מרנג קייטרינג עושה מאמצים לספק מוצרים איכותיים ופועלת לספק מוצרים טובים בהתבסס על רכיבים איכותיים. על המזמין ובאחריותו לוודא כי המוצרים תואמים לצרכיו ולרגישויות השונות, במידה וישנן.
ג. מרנג קייטרינג לא תישא בכל נזק שייגרם למזמין עקב טעות ו/או מחדל מטעמו. לרבות טעות בעת הזנת הפרטים האישיים באתר, הזמנת המוצרים, הכמות, איש קשר כתובת אספקה וכו'. יובהר כי כל טעות שהיא חלה על המזמין.
ד. במידה וקיימים קישורים באתר מרנג קייטרינג, המעבר לאתרים אלו באחריות המשתמשים, למרנג קייטרינג אין כל קשר לאתרים הנ"ל.
ה. למשתמשי האתר לא תיהיה עילה כלשהי במידה ואתר הקייטרינג אינו זמין.
9 .אבטחת מידע:
א. באתר מרנג קייטרינג מופעלות מערכות אבטחה מתקדמות לצורך אבטחת המידע שנמסר על ידי המשתמשים ובכדי לכבד את פרטיות המשתמשים בו.
ב. יחד עם זאת, אין ודאות מוחלטת כי המידע לא ייחשף במקרה של פריצה למערכות האתר או שרתי האתר.
ג. המשתמשים מאשרים כי מרנג קייטרינג ו/או מי מטעמם לא יישאו בשום אחריות לחשיפת המידע בכל מקרה של פריצה למערכות האתר או השרתים בהם מאוחסן המידע.
ד. המשתמשים מוותרים על כל דרישה לתביעה נגר מרנג קייטרינג.
10 .מדיניות פרטיות האתר:
א. הסכמה לקבלת דיוור ישיר ודברי פרסומת מהאתר
i .מובהר בזאת כיבכוונת מרנג קייטרינג לעשות שימוש בכתובת הדוא"ל ומספר הטלפון אשר מסר המשתמש בעת ההרשמה ו/או השימוש באתר לצורך שירותי דיוור ישיר כהגדרתם בחוק הגנת הפרטיות. התמש"א
1984 ,וכן כל חומר שיווקי או דבר פרסומת כהגדרתו ב"חוק התקשורת (נזק ושידורים), תשמ"ב 1982.
ii .בכפוף לאמור במדיניות הפרטיות, הרישום לאתר והשימוש בו, מהווה הסכמה לקבלת חומר שיווקי באמצעות הדואר האלקטרוני על פי שיקול דעת מרנג קייטרינג.
iii .מובא לידיעתכם כי מרנג קייטרינג עושה שימוש בתוכנות דיוור ישיר ובשירותי שליחת מסרונים/הודעות המופעלים ע"י גורם שלישי.
מרנג קייטרינג והגורם בצד שלישי מאפשרים למשתמשים להסיר את פרטיהם ולחסום את האפשרות לקבלת הודעות ו/או מסרונים וזאת באמצעות פניה לדואר אלקטרוני: vered3021@gmail.com
11 .שימושים אסורים
א. חל איסור לעשות שימוש בכל מידע המופיע באתר מרנק קייטרינג ללא אישור כתוב מראש.
ב. המשתמשים מתחייבים שלא לעשות שימוש לא חוקי כלשהו ו/או שימוש המנוגד לתנאי השימוש.
ג. שימוש שאינו חוקי העלול לפגוע או להשבית את אתר מרנג קייטרינג או לפגוע בחווית המשתמש של משתמשים אחרים עלול לגרור את מרנג קייטרינג להגיש תביעות למול הפוגע.
12 .קניין רוחני
א. כל זכויות הקניין הרוחני בתכנים המופיעים באתר, לרבות עיצוב האתר, סימני המסחר, תמונות, קבצים גרפיים, קוד משתמש, מלל, הצעות, מחירים ו/או כל חומר אחר וכו' שייכות למרנג קייטרינג בלבד.
ב. המשתמשים אינם רוכשים זכויות כלשהן באתר ו/או בזכויות היוצרים. למעט הזכות לבצע הזמנות הקשורות למוצרים המוצגים.
ג. אין לעשות כל שימוש באתר ו/או בתכניו ללא הסכמה כתובה מראש ממרנג קייטרינג. לרבות העתקה, העברה, שכפול תרגום בכל חומר המופיע באתר.
ד. מרנג קייטרינג שומרת לעצמה את הזכות לסגור חשבונות של משתמשים, ללא הודעה מראש, אשר יעשו כל שימוש הפועע בזכיות היוצרים ו/או בקניין רוחני כמפורט להעיל.
ה. למען הסר ספק מרנג קייטרינג אינה אחראית לכל הפרה של צד שלישי העושה שימוש בחומרים המופיעים באתר שלא על פי תנאי שימוש אלה.
13 .שונות:
א. על הסכם זה חלים דיני מדינת ישראל, סמכות השיפוט הבלעדית בכל סכסוך או מחלקות הנובעים מהשימוש באתר נתונה לביתי המשפט המוסמכים בישראל.
ב. תקופת התיישנות מוסכמת:
i .המשתמשים מודעים ומסכימים לכך שתקופת ההתיישנות בונגע לכל תביעה ו/או דרישה ו/או טענה אשר נובעת למשתמשים בעקבות השימוש באתר ו/או בשירותים המוצעים בו כנגד מרנג קייטרינג תעמוד על שישה
חודשים בהתאם להוראות חוק ההתיישנות, תש"ח 1958.